BMW KLUB KIELCE & NASZA KLASA I FACEBOOK
BMW Klub Kielce Strona Główna BMW Klub Kielce
Witamy miłośników i użytkowników samochodów marki BMW z Kielc i okolic.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
PROEX - TŁUMIKI SPORTOWE,PORADY,POMOC,PYTAC
Autor Wiadomość
Łukasz ///3 




Model: e36 330 e92 m3 e70ed10jare e91 320d
Imię: Łukasz
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 837
Skąd: Połaniec
Wysłany: Nie 17 Lis, 2013   

Stano ma racje i dobrze ze podkręca sytuacje bo tak byc nie moze ktos musi to sprostować i wziasc odpowiedzialność a kto za to odpowiada? proste ze ten który dostał przelew za usługę i tyle na ten temat
 
 
danielloradom 




Model: BMW E46 320i touring
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 180
Skąd: r-m
Wysłany: Wto 19 Lis, 2013   

dlatego przyjalem na klate porazke i chlopak dostaje kase na konto z powrotem,a z proexem jest nauczka ,bylo dobrze a tu takie buble ludzia za granice puszczaja,osobiscie nawet tego tlumika na oczy niewidzialem bo bym go nikomu nie wyslal,mam na uczke do konca zycia i pocisniete na forach ,czlowiek uczy sie na bledach i nikomu niemozna zaufac do konca
_________________
 
 
spred 




Model: e60
Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: okolice
Wysłany: Sro 11 Gru, 2013   

Miałem zamówić wczoraj wydech z proexa do mojej siudemy ale problemy kolegi Stano mnie zniechecily. Dobrze ze zajrzalem na forum. Gdzie tu teraz kupic cos przyzwoitego co by mialo dobry dzwiek??
 
 
StreetFire7 

BLACK SHEEP



Model: E39 525i
Imię: Piotrek
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 3669
Skąd: Sin City
Wysłany: Sro 11 Gru, 2013   

spred, http://rm-motors.pl/
_________________
 
 
orfeusz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

to tak dwa słowa ode mnie, bo u siebie mam końcowy tłumik z proex'a...
zamówiłem go dobry rok temu i w miarę szybko go od firmy proex dostałem

tytułem wstepu: w wydechu zostały wyciete katy, tłumik środkowy został oryginalny (jest i tak przelotowy), orurowanie też zostało oryginalne (2x2,5'') - na poczatku planowałem zmianę na 5'', ale na szczęście mi przeszło :big_smile:

zacznę od minusów;
- rzeczywiście można się doczepić staranności wykonania - ostra końcówka wydechu, zreszta widać że spawacz tez nie był artysta :bad_smile: sama końcówka ma przyspawane zbyt grube rury - miała byś na wzór eissenmana, a ten ma je węższe - niby nic ale mogło by być bardziej PRO i bardziej EX :razz:
- niby pierdoła ale okazało sie że umówiona cena jest cena netto (oczywiście okazało się to w momencie otrzymania towaru i FV) warto to wcześniej uściślić
- minusem jest jego zachowanie przy obrotach 2000-2600, tu jest po prostu za glośny, zbyt basowy i przy jezdzie 100-130 km/h po autostradzie bywa męczacy

a teraz plusy
- jak juz pisalem szybkość realizacji (towar miałem nawet przed czasem)
- cena - co by nie powiedzieć, to ciężko za ok 380 zł kupić tlumik który brzmi tak, że gęba się człowiekowi cieszy :big_smile:
- dźwięk - abstrachujac od tego że jest gośny przy obr 2000-2600, to po wkręceniu silnika na obroty ryczy aż miło... opinie slyszałem rózne "że chodzi ja V-ka" "ze nie brzmi jak disel" "że ryczy jak stado ikarusów na zajedni ;) " :razz: ale wystkie miały wydźwiek pozytywny... a i co ważne przy spokojnej jezdzie, wieczorowa pora, nie budzę sasiadów z osiedla - przy niskich obrotach jest cicho

Podsumowujac, zdziwilem się troche opisana historia jak i samymi opiniami niektórych forumowiczów, widać z czasem firma ProEx zaczeła schodzić na psy, a to źle dla niej wróży na przyszłość. Teraz sam się 5 razy zastanowie zanim komuś ja polecę, ale osobiście jestem zadowolony z tego jak moja bunia do mnie gada :bad_smile:
 
 
danielloradom 




Model: BMW E46 320i touring
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 180
Skąd: r-m
Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

ogolnie sprzedalem tych proexow bardzo duzo ,sam mam u siebie tez i sa dobre,wiadomo ze kazdemu moze cos sie wydazyc ,a ludzie jak sepy odrazu zucaja sie na ciebie i pozawodach,od tamtej akcji sprzdalem juz pare proexow i byly ok,teraz przed wysylka kazdy tlumik sprawdzam zeby nie bylo jaj potem ogolnie polecam
_________________
 
 
DriftingEvil 




Model: BMW e39 523i
Imię: Bartek
Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 1980
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

orfeusz,
A kolega czasem ze slichowic nie jest? bo jezdzi tu koło mojego bloku własnie e46 touring w tym kolorze i napewno diesel własnie ładnie gada i zastanawiałem sie co tam było modzone? :)
_________________
Było e36 1.8 is coupe
e30 2.7 eta
e34 530iA v8
jest e39 523i
 
 
 
orfeusz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

ano ze ślichowic :big_smile: chociaż dopiero od niespełna 6 m-cy
co do modyfikacji, to już odrębny temat się piszę, obiecuje, że dokładnie wszystko przedstawie szanownemu gronu forumowiczów, oczywiście w odpowiednim dziale :razz:
zreszta moja bunia tez jest nietypowa, bo czteronapędowa :bad_smile: więc i niektóre problemy które przy modach wynikały, bywały... hmm niezłym wyzwaniem

ps. od razu wiedziałem że śliwka to dobre osiedle dla bawarki :big_smile:
 
 
danielloradom 




Model: BMW E46 320i touring
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 180
Skąd: r-m
Wysłany: Sob 11 Sty, 2014   

up zapraszam ,nowe produkty w ofercie
_________________
 
 
wadix 




Model: BMW E46
Imię: Łukasz
Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 271
Skąd: Sielec
Wysłany: Sro 12 Lut, 2014   

noo fajnie to wszystko wygląda, taki jakiś fajny tłumik z ładna końcówką by się przydał ale ja mam diesla i nie wiem czy to ma sens może i by ładniej wyglądało ale jako dzwięk to...jakoś mi się wydaje że szału nie będzie ale może się myle
 
 
Stano 




Model: Lexus ISF
Imię: Damian
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 1955
Skąd: Civitas Kielcencis
Wysłany: Sro 12 Lut, 2014   

wadix napisał/a:
noo fajnie to wszystko wygląda, taki jakiś fajny tłumik z ładna końcówką by się przydał ale ja mam diesla i nie wiem czy to ma sens może i by ładniej wyglądało ale jako dzwięk to...jakoś mi się wydaje że szału nie będzie ale może się myle

Takich Proex nie robi. Poczytaj fora BMW. Mają prze ch...ą opinie. Będe się powtarzał żeby ostrzegać. Proex to partacze!!!
_________________
Pomiary osiągów Twojego auta 511 916 830
SNS Styl Nad Style Clothing
www.snsshop.pl
 
 
 
danielloradom 




Model: BMW E46 320i touring
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 180
Skąd: r-m
Wysłany: Sro 12 Lut, 2014   

Stano troche przeginasz z tymi komentami ,bo na forach lata full proexow i ludzie chwala,puscili bublai odrazu ze lipa na maxa ,kazdy ma prawo do bledow i nikt tego specjalnie nie robi,ludzie tez sie ucza i popelniaja bledy czy to odrazu ich wyklucza ,z tego co wiem tobie spaprali wydech bo to byla pierwsza sztuka duplexa do e39,wiec to byla metoda prob i bledow szkoda ze ci kasy nieodali za to,ja chwale i mnusto twarzy tez nietylko z bmw,roboty maja tyle ze po.dwa tygodnie trzeba czekac na realizacje to chyba o czyms swiadczy,od tamtej pory kazdy tlumik kontroluje i wszystko jest cacy sprzedalem juz kilka syndykacie i na mforum ostatnio kazdy zadowolony
_________________
 
 
MarcinJ 




Model: nie pierwszej świeżości
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 510
Skąd: jestem obywatelem świata
Wysłany: Czw 13 Lut, 2014   

Ja się dziwię, że po takiej akcji dalej chcesz firmować markę która jak to nazywasz buble czasem robi.
 
 
Stano 




Model: Lexus ISF
Imię: Damian
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 1955
Skąd: Civitas Kielcencis
Wysłany: Czw 13 Lut, 2014   

Jak się popełnia błędy to się je naprawiaa nie unika odpowiedzialności w bezczelny sposób. To ich skreśliło. Sam prowadze firme i zdażyło mi się zrobić wadlwą serie. Miałem dwie reklamacje i klienci dostali ode mnie nowe, już poprawione serie plus spore rabaty na nowe zakupy. Trzeba brać na klate a nie jak ci*y się zachowywać. Z Tobą Daniel dilla nie robiłem więc Twojej osoby nie neguje a firme z którą współpracujesz.
_________________
Pomiary osiągów Twojego auta 511 916 830
SNS Styl Nad Style Clothing
www.snsshop.pl
 
 
 
spred 




Model: e60
Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: okolice
Wysłany: Pią 21 Lut, 2014   

czy proex ma cos w ofercie do bmw e65? gdzie te produkty szukac
 
 
yogi7456 




Model: E39 2.0 sedan
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Radom
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014   

spred napisał/a:
gdzie te produkty szukac

http://proex.pl/oferta.html
http://allegro.pl/listing...seng-sa-v2-text
 
 
wadix 




Model: BMW E46
Imię: Łukasz
Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 271
Skąd: Sielec
Wysłany: Pią 07 Mar, 2014   

miałem zamówił coś od tego producenta bo ta co sie stało u stano to jakiś nieszczęśliwy przypadek...jednak nie, wczoraj na syndykacie a potem innych forach czytam i ta sama akcja...chlopaki nie zadowoleni to zamiast coś z tym zrobić to usłyszeli , że ktoś tam jest tylko pośrednikiem i tego nie robil:/ nie mam zamiaru ryzykować tyle $$$$ żeby mi ktoś tak powiedział później. teraz już wierzę Stano w 100%
 
 
Stano 




Model: Lexus ISF
Imię: Damian
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 1955
Skąd: Civitas Kielcencis
Wysłany: Sob 08 Mar, 2014   

Nie ściemniałem. Poza tym wielu "starszych" forumowiczów może potwierdzić. Odłożcie więcej i zamówcie w MG Motorsport bądz pokrewne.
_________________
Pomiary osiągów Twojego auta 511 916 830
SNS Styl Nad Style Clothing
www.snsshop.pl
 
 
 
DriftingEvil 




Model: BMW e39 523i
Imię: Bartek
Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 1980
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob 08 Mar, 2014   

Magnaflow również fajnie brzmiące tłumiki tyle ze sciagane ze stanow jak cos mam namiary na przedstawiciela w PL nie trzeba płacic za shipping bo raz w miesiącu przypływa kontener z zamówieniami :) ceny tez całkiem spoko :)
_________________
Było e36 1.8 is coupe
e30 2.7 eta
e34 530iA v8
jest e39 523i
 
 
 
danielloradom 




Model: BMW E46 320i touring
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 180
Skąd: r-m
Wysłany: Sob 22 Mar, 2014   

mimo tej lipy co wyszla sprzedaje sie duzo proexow i ludzie to kupuja i sa zadowoleni sam do swojego coupe zalozylem proexa i jest baja ,tlumiki maja dobrze opracowane do bmw oprocz tego nieszczesnego e34
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14