BMW KLUB KIELCE & NASZA KLASA I FACEBOOK
BMW Klub Kielce Strona Główna BMW Klub Kielce
Witamy miłośników i użytkowników samochodów marki BMW z Kielc i okolic

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Marek
Wto 24 Maj, 2011
Jaki polecacie warsztat w kielcach?
Autor Wiadomość
morus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   Jaki polecacie warsztat w kielcach?

witam
czy sa w kielcach jakies warsztaty ktore moglibyscie mi polecic? nie znam wcale kielc pod tym wzgledem. mam jakis wyciek z ukladu chlodzenia i z EDC, nie dziala tez czujnik deszczu i klimatyzacja padla. zamierzalem sie wybrac do marco serwis na ulicy krakowskiej tylko podobno drogo tam sie placi. czy macie jakas opinie o tym warsztacie albo o jakims innym? co moglibyscie polecic?
Ostatnio zmieniony przez Marek Wto 16 Gru, 2008, w całości zmieniany 1 raz  

Maciek 

Model: e91, e30
Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   

Mogę się mylić ale MARCO wśród chłopaków z klubu nie ma dobej opinii. Najlepiej spytaj ADAME21 i NORBI, oni z tego co wiem zajmują się mechaniką.

Lukaszu 

Model: bmw e36 2.0

Marco odpada defi..... :)

morus
[Usunięty]

dlaczego odpada? jesli marco odpada defi... to gdzie do diabla? moze jakis konkret by ktos napisal..?

daro 

Model: e-39 3,0 d touring "żaba"
Imię: Darek
Wysłany: Wto 06 Maj, 2008   

kolego morus
2 informacje dostałeś: adame21 oraz norbi
jeśli potrzebujesz więcej, to ew. warsztat adama locherta na ul witosa, ciężko się dodzwonić , ale chłopak wie co robi :)
pozdrawiam i zapraszam na spoty

PREZES 

Model: e39 M57D25

spokojnie kolego a może ASO BMW nie koniecznie w Kielcach :grin:

Auto Fus Tadeusz Fus - Warszawa, Ostrobramska 73

Tłokiński - Łódź, Aleksandrowska 131c :grin:

morus
[Usunięty]

dziekuje za konkretny namiar do warsztatu adama locherta na ulicy witosa. znalazlem juz numer telefonu w panoramie firm, chyba wybiore sie do niego skoro polecacie. dziekuje.

a koledzy adame21 i norbi to oni maja jakies wlasne warsztaty? na jakiej ulicy? chcialem uniknac pisania do nich prywatnych wiadomosci z zapytaniem w stylu "kto ty jestes i czym sie zajmujesz bo ktos tam pisal ze cos robisz"
w kazdym razie dziekuje za info.

Marek 

Moderator

Model: BMW E46 320d
Imię: Marek

morus napisał/a:
norbi

Norbi ma swój zakład na Bilczy.

morus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Maj, 2008   

pisalem na pw do norbiego, nie dostalem odpowiedzi a chcialbym jutro juz zostawic gdzies auto na warsztacie. czy ma ktos dokladny adres do zakladu tego norbiego i telefon?

daro 

Model: e-39 3,0 d touring "żaba"
Imię: Darek
Wysłany: Pią 09 Maj, 2008   

kolego morus, dołóż swoje gg lub inny komunikator, to wtedy szybszy kontakt jest :)

konrad_leo 

Model: Jeep Grand Cherokee 4,7 V8
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

Odnośnie marco serwis nie mogę powiedzieć złego słowa. 3 latka opiekował się moją byłą E34 524TD i wszystko chodziło jak ta lala. Adam? faktycznie zna się na robocie ale odnośnie cen to chyba lepiej idzie się dogadać z Markiem. Jak dla mnie to chyba obaj znają się podobnie (w końcu Adam podobno kiedyś uczył się od Marka :) )

MrGuernsey
[Usunięty]

Marco Servis odpada ceny biorą z kosmosu, no i najważniejsze te samochody trzeba robić z sercem a im go brakuje. Pytałem kiedyś o katalizator i powiedzieli mi za używany 1000pln, nie kupiłem go wtedy i bardzo dobrze!!!!!!! Jakoś po 2 miesiącach kasowałem u nich inspekcje i jakiś człowiek odbierał przy mnie swoje BMW e36 (wymieniali mu katalizator). No poprostu szok jak oni mu zrobili ten samochod, facet zapłacł kupe kasy a samochod jak mu pierdział tak mu pierdział tyle że był biedniejszy o jakies 1200pln. Mechanicy mu tłumaczyli że wszystko jest ok, no mi wtedy ręce opadły po tym już nigdy do nich nie wróciłem.

Marek 

Moderator

MrGuernsey napisał/a:
Marco Servis odpada ceny biorą z kosmosu, no i najważniejsze te samochody trzeba robić z sercem a im go brakuje. Pytałem kiedyś o katalizator i powiedzieli mi za używany 1000pln, nie kupiłem go wtedy i bardzo dobrze!!!!!!! Jakoś po 2 miesiącach kasowałem u nich inspekcje i jakiś człowiek odbierał przy mnie swoje BMW e36 (wymieniali mu katalizator). No poprostu szok jak oni mu zrobili ten samochod, facet zapłacł kupe kasy a samochod jak mu pierdział tak mu pierdział tyle że był biedniejszy o jakies 1200pln. Mechanicy mu tłumaczyli że wszystko jest ok, no mi wtedy ręce opadły po tym już nigdy do nich nie wróciłem.

Bo są nastawieni na robienie tylko pieniędzy jak najwięcej zedrzeć z klienta, kolega też tam chciał robić auto ale tak cwaniakowali i rzucali hasłami których sami nie znali pojęć aż wkońcu wkurzył się i zaprowadził do serwisu w Częstochowie.

Złoty 

Model: BMW 316 1.6
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

Polecam
Warsztat specjalizuje się w elektronice samochodowej
Grzegorz Kosowski 506 428 888 Ul.Łódzka 270 Kielce

Lokalizacja zumi.pl

http://www.zumi.pl/167976...Gora,firma.html

Ja osobiście byłem zadowolony i wiem że wielu innych równierz Chłopak wie co robi
i ma łeb na karku

MrGuernsey
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Sty, 2009   

Napewno każdy z was oglądał filmik na Youtube ,,dzidek niszczy nie swoje BMW,, to wam powiem że jeden z takich ,,dzidków,, jest mechanikiem w Miedzianej Górze. Nie mogę wam podać nazwiska ale jak macie jakieś droższe bmw to lepiej sobie odpuście. Sam tam kiedyś serwisowałem moje BMW aż się dowiedziałem co się stało z moim prawym amortyzatorem (mam znajomego w Tumlinie a świat jest mały).

Marek 

Moderator

MrGuernsey napisał/a:
Napewno każdy z was oglądał filmik na Youtube ,,dzidek niszczy nie swoje BMW,, to wam powiem że jeden z takich ,,dzidków,, jest mechanikiem w Miedzianej Górze. Nie mogę wam podać nazwiska ale jak macie jakieś droższe bmw to lepiej sobie odpuście. Sam tam kiedyś serwisowałem moje BMW aż się dowiedziałem co się stało z moim prawym amortyzatorem (mam znajomego w Tumlinie a świat jest mały).

:evil: :mad: powiesić go... wiadomo za co.

Albert 

Model: 3er diff 100% lock & trumna mit szpere
Imię: Albert

Niema szans żebym zostawił swoje auto w obcym warsztacie bez mojej obecności no chyba że zostawiam u znajomego, żal mi ludzi którzy nie są świadomi co się dzieje z ich autami w warsztacie podczas ich nieobecności

Seba 

Model: E36 M52B25
Imię: Sebastian

MrGuernsey napisał/a:
Nie ma szans żebym zostawił swoje auto w obcym warsztacie bez mojej obecności no chyba że zostawiam u znajomego

Żebyś się czasem nie zdziwił bo u znajomego może być jeszcze gorzej niż u obcego co oczywiście nie jest regułą.

MrGuernsey napisał/a:

A co do dzidka z miedzianki to jak ktoś się pewnego razu zorientuje to go poskłada jak puszkę po piwie.

MOJA CZARNULA

Marek 

Moderator

Wysłany: Czw 31 Mar, 2011   

Panowie gdzie mogę uzupełnić czynnik chłodzący w aucie i przy okazji odgrzybić i oczyścić układ? Najlepiej Kielce i okolice. Jaki to jest teraz mniej więcej koszt? Dzięki za info.
Ostatnio zmieniony przez Marek Czw 31 Mar, 2011, w całości zmieniany 1 raz  

StreetFire7 

BLACK SHEEP

Model: E46 320d
Imię: Piotrek
Wysłany: Czw 31 Mar, 2011   

Ceglana Marku, z autami firmowymi tam jeździłem jak w Kielcach robiłem :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi